Bakterie do žump a septiku

Přípravek 'Bakterie do žump a septiků' je určený k využití plného potenciálu biologického septiku a ke snížení zápachu vznikajícího pri biologických procesech.

Super koncentrát.

Unikátní směs přátelských bakterií v obrovské koncentraci. Díky svému složení dokonale rozloží obsah žumpy (septiku) a tím výrazně sníží množství kalu. Díky důkladnému rozložení odstraní obvyklý zápach. Neobsahuje žádné agresivní chemické látky, a proto nepoškozuje armatury, oděv a ani zdraví osob a zvířat. Při pravidelném používání doporučujeme omezit používání chlorových přípravků.

Dávkování: 50g přípravku na 5-8 m3 obsahu žumpy nebo septiku 1x měsíčně

Příprava a aplikace:

Přípravek nasypeme do 1 litru teplé (ne horké) vody v nekovové nádobě a necháme 30 až 60 minut stát. Po této době zamícháme a nalijeme přímo do žumpy nebo septiku. Je možné naaplikovat roztok v koupelně toaletní mísou, umývadlem nebo vanou. Spláchnutím nebo proudem vody je nutné bakterie odeslat do septiku nebo žumpy.

Účinky:

Zredukuje množství sedimentu v jímce a vytvoří rezervoár významně vyčištěné vody. Zabrání vývinu zápachu v okolí jímky i v průběhu čerpání. U zemních filtrů a kořenových čistíren za septiky zabrání jejich zanesení sedimentem a tedy jejich zničení.

Výhody:

Odstraní zápach, zlepší manipulaci s obsahem jímek a přinese úspory za jejich vyvážení.

Dokumenty ke stažení

Bezpečnostní list ke stažení zde.